Item No: OLWK1SX0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 7g |
$3.46





























Item No: OLWK1SX0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | A letter, C Letter, D Letter, E Letter, F Letter, G Letter, H Letter, I Letter, J Letter, L Letter, M Letter, O Letter, P Letter, Q Letter, T Letter, V Letter, W Letter, X Letter, Y Letter, Z Letter, B Letter, K Letter, N Letter, R Letter, S Letter, U Letter |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.