Item No: OLTIRQAE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 12g |
$1.38



Item No: OLTIRQAE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 40CM+5CM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.