Item No: OL7O6QCG
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Titanium Steel |
| Chain Material | Alloy |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 12g |
$1.30






Item No: OL7O6QCG
| Color | Rose Gold, Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Titanium Steel |
| Chain Material | Alloy |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.