Item No: OL14M4QKG
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 8g |
Price range: $2.48 through $2.98





Item No: OL14M4QKG
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.