Item No: OL17Q7MOX
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $0.35 through $0.44





Item No: OL17Q7MOX
| Style | Elegant |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 01 White K 0589, 02 KC Gold 0846 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.