Item No: OL1LW2PXT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
Price range: $1.65 through $2.10





Item No: OL1LW2PXT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.