Item No: OLNNZGHO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.64 through $3.12











Item No: OLNNZGHO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 1#, 8#, 6#, 7#, 3#, 4#, 5#, 2# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.