Item No: OLCR46GJ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Elk |
| Festival | Christmas |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$0.65





Item No: OLCR46GJ
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Elk |
| Festival | Christmas |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | 01 Rose Gold Red Rope 7500, 02 White K Black Rope 7501 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.