Item No: OL1EEE6UC
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 13g |
Price range: $0.68 through $0.82








Item No: OL1EEE6UC
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Casual |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | O-Shaped Chain 24K Real, O-Shaped Chain, 0.8 Box, O-Shaped Chain Real |
| Color | Gold, Steel Color, Rose Gold |
| Option | 0.8 Box 24K Real |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.