Item No: OL1HLZS82
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 1g |
Price range: $0.10 through $0.22



























































Item No: OL1HLZS82
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color, Black, Colorful, Gold |
| Size | 10mm (wire Diameter 2.0), 12mm (wire Diameter 2.0), 12mm (wire Diameter 2.5), 16mm (wire Diameter 2.5), 8mm (wire Diameter 2.0), 14mm (wire Diameter 2.0), 16mm (wire Diameter 2.0), 8mm (wire Diameter 2.5), 10mm (wire Diameter 2.5), 14mm (wire Diameter 2.5), 20mm (wire Diameter 2.0), 18mm (wire Diameter 2.0), 18mm (wire Diameter 2.5), 20mm (wire Diameter 2.5) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.