Item No: OLLKOK1S
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $1.65 through $2.00






Item No: OLLKOK1S
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
| Style | Square |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.