Item No: OL1Y5PF8K
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 12g |
Price range: $0.68 through $0.93





Item No: OL1Y5PF8K
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.