Item No: OL1G7H0JT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
Price range: $1.34 through $1.94










Item No: OL1G7H0JT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Business |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 4#, 6#, 7#, 8#, 5#, 1#, 2# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.