Item No: OL1V3L6Z5
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$1.49



Item No: OL1V3L6Z5
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | E1349 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.