Item No: OLPXAF3J
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Freshwater Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 6g |
Price range: $2.01 through $4.01






Item No: OLPXAF3J
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Freshwater Pearl |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | A Type Large Pearl Stud Earrings/Diameter about 1cm, C Type Small Size Pearl Stud Earrings/Diameter about 0.6cm, B Type Medium Pearl Stud Earrings/Diameter about 0.8cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.