Item No: OLXZJHIA
| Color | White, Pink, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$4.43










Item No: OLXZJHIA
| Color | White, Pink, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Red, Green, Blue, Black, White, Pink, Color Mixing |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.