Item No: OL1215ZQE
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Buckle |
|---|---|
| Style | Korean Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 15g |

















Reviews
There are no reviews yet.