Item No: OL44U1V8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 42g |
Price range: $0.77 through $1.85


























Item No: OL44U1V8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 42g |
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Color | 21041531, 21041528, 21051248, 20091110 Black + White, 20091110, 22092708, 21041531-Electroplating Love, 21072410, 22092707, 21110424-Blue + black-Electroplating Love, 21110424-Pink-Bell, 21110424 Blue + Black, 21110424-Pink-Electroplating Love, 21110424-Pink-Black and White Love, 21041530, 21122604, 21041530-Electroplating Love, 21072411-Electroplating Love, 21072501-Purple, 21072501-Black, 21072503-Green, 22092709, 21072411 |
| Size | Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.