Item No: OL1HUKF3E
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
$2.09





Item No: OL1HUKF3E
| Style | Modern Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold Zirconia Interlaced Earrings Real Gold Plated, Silver Zirconia Interlaced Earrings Real Gold Plated |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.