Item No: OL1JHKPX6
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color, Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 11g |
Price range: $2.94 through $3.14





Item No: OL1JHKPX6
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color, Knot |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | snake chain |
| Classification | Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.