Item No: OL1DLZ3R1
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Colorful |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
Price range: $0.41 through $5.44



































































































Item No: OL1DLZ3R1
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Colorful |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Red Striped Agate, Volcanic rock, Black Flash, Red Network, Green Dot, Wood Grain, Pink Zebra, Morgan Chalcedony, Carnelian, Rose chalcedony, Tourmaline Chalcedony, Purple Chalcedony, Ivory Jade, Sparrow Stone, Jade, Indian Agate, Colored Striped Agate, Purple Stripe Agate, Green Striped Agate, Lake Blue Stripes Agate, Red and Green Treasure, Colorful Dragon Pattern Agate, Rose Striped Agate, Jinsi jade, Yellow jade, Imitation Aquamarine, Imitation Mauve Jade, Yangchun Jade, Yellow Tiger AB, Topaz, Purple, White-barked pine, Green Aventurine, Picture, White Jade, Blue Pine, Flower Gray Jade, Rose (Black Lines with Red Stripes), Blue Aventurine, Colorful, Jinzhen, Malay Jade, Red Tiger AB, Pink crystal, Pink Crystal (Ice-like), Green Agate, Gray Agate, Imitation Plum Blossom Tourmaline, Red agate, 1, 2, Imitation Morganite, Silver, Red Pattern, Blue Pattern, Redstone, Hongdongling, Colorful Fluorite, Snowflake, Yellow Agate, Peacock Agate, Imitation Tourmaline, Egg Yolk, Green Tiger Grade A, Colorful Indian Agate, Xinshan Jade, Green Gold Tiger Eye Grade A, Colorful Tiger Eye Grade A, Rose Tiger Eye Grade A, Lake Blue Tiger Eye Grade A, White crystal, Strawberry quartz, Amethyst, -jade, Tree, Dog Teeth Amethyst, Sunstone, Citrine (Full of Meat), Red Sealant Flowers, Prehnite, Yellow Tower Crystal, Amethyst Grade a, Citrine (Ice-like), Green Fluorite, Mauve jade, Ametrine, Terahertz, Amazonite, Cherry agate, Garnet, Yanyuan agate |
| Style | Olive, White Dot, Green |
| Color | green, Blue, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.