Item No: OL19RDTBY
| Craft | Oval |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round Dots, Spot, Polka Dots, Ombre |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 27g |
Price range: $4.52 through $7.53




















Item No: OL19RDTBY
| Craft | Oval |
|---|---|
| Style | INS Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round Dots, Spot, Polka Dots, Ombre |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 27g |
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Option | YB6, YB11_2, YB12, YB7_1, YB7_2, YB9_1, YB9_2, YB10_1, YB10_2, YB4, YB8_1, YB8_2, YB8_3, YB8_4, YB8_5, YB5, YB15 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.