Item No: OLJ0M2Z3
| Style | Luxurious |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$2.09





Item No: OLJ0M2Z3
| Style | Luxurious |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | W80112-GG, W80112-SS |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.