Item No: OL4Q1DYY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | envelope |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 23g |
Price range: $3.12 through $3.76






Item No: OL4Q1DYY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | envelope |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.