Item No: OL1BCD9PN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tortoise, Butterfly, Elephant |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 28g |
$0.79











Item No: OL1BCD9PN
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tortoise, Butterfly, Elephant |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | TT-038, TT-041, TT-042, TT-037, TT-039, TT-043, TT-044, TT-045 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.