Item No: OLQJ36EI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Triangle |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 15g |
Price range: $1.69 through $1.84









Item No: OLQJ36EI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Triangle |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Nsn0178, Nsn0179, Nsn0180, NSN0181, Nsn0182, Nsn0183 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.