Item No: OL17SBMA5
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Natural Crystal |
| Weight | 23g |
$2.95










Item No: OL17SBMA5
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Natural Crystal |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Royal Blue Random, Rose Red Random, Orange Random, Purple Random, White Raw Stone Random, Lake Blue Random, Green Random |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.