Item No: OL15DHF3H
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Heart Shape, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 8g |
Price range: $0.63 through $1.62






























Item No: OL15DHF3H
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Heart Shape, Butterfly |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Simple round 0.8, Simple round 1.0, Simple round 1.2, Simple round 1.4, Roman round Small Size, Roman round Large, Double Happiness, Simple round 1.6, Square, Collar Puppy, Diamond Small Size, Girl Red Love, rose flower, 1105 Notes, Diamond Medium, Fox Ear Studs, Red Swan, Frosted Large round, Red Jequity Bean, Clownfish, Frosted Small round, Thorn Edge Love Heart Stud Earrings, 1174 Fu Character, Full Diamond Small Heart, Double Square, Red Full Diamond round, Demon Eyes |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.