Item No: OLLM4N0Y
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross, Round |
| Material | Beaded, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 22g |
Price range: $0.69 through $2.02
















Item No: OLLM4N0Y
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross, Round |
| Material | Beaded, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Pink crystal, Volcano + Blue Cross, Volcano + White Cross, Volcano + Red Cross, Lansong, Green chalcedony, Orange, Blue Sand, Sands, Golden Swan, Picture |
| Style | Porcelain, White |
| Color | White, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.