Item No: OL11SHLTM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
Price range: $1.94 through $3.22














Item No: OL11SHLTM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | 3mm, Stretch, Green Zirconium |
| Color | Gold |
| Option | 3mm White K, Stretch, Green Zirconium, White Zirconium and Green Zirconium, White K, Stretch Green Zirconium, Oval Zircon, Lobster Clasp |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.