Item No: OL1R2400O
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rose, Spider, Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Tongue Nail |
| Weight | 5g |
Price range: $0.76 through $0.88












Item No: OL1R2400O
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rose, Spider, Skull |
| Festival | Halloween |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Tongue Nail |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Silver |
| Size | 2#, 1#, 3#, 4#, 5#, 6#, 7#, 8#, 9# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.