Item No: OL11V1B3S
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | KC Golden Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
$1.62







Item No: OL11V1B3S
| Craft | Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | KC Golden Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Pink, Red, Blue, White |
| Size | Stainless Steel |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.