Item No: OL1B5539L
| Color | Dark Blue, Purple, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 11g |
$0.83







Item No: OL1B5539L
| Color | Dark Blue, Purple, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Ny275_Purple Luminous, Ny272_Dark Blue Luminous, Ny274_Green Luminous, Ny273_Light Blue Luminous |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.