Item No: OL1P5WC6F
| Color | Pink, Purple, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
$2.03









Item No: OL1P5WC6F
| Color | Pink, Purple, Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Style | Dark |
| Color | Blue |
| Option | White, Pink, Green, Blue, Purple |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.