Item No: OL19BPLJ4
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 12g |
$0.66





Item No: OL19BPLJ4
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 01 White K |
| Style | 02 |
| Color | Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.