Item No: OLDKAMW3
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear hook |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 8g |
$1.06



Item No: OLDKAMW3
| Design | Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Birthday, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear hook |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Long water drops |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.