Item No: OLN5F0PT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $1.37 through $2.74








Item No: OLN5F0PT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Alloy |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Nsn0067, NSN0069, Nsn0070, Nsn0068, Nsn0071 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.