Item No: OLSILUNU
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Festival |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $0.73 through $1.50






Item No: OLSILUNU
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Festival |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Steel Color, Gold + Steel |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.