Item No: OL11VO66N
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
$1.75









Item No: OL11VO66N
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | XIAJIASL588-Red, XIAJIASL584-Black, XIAJIASL865-LBLUE, XIAJIASL587-Pink, XIAJIASL585-blue, XIAJIASL589-White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.