Item No: OL1WWOYHP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.30 through $0.37







Item No: OL1WWOYHP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Black, Colorful, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.