Item No: OLPLX8H3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Glam |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
$2.36



Item No: OLPLX8H3
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Glam |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | 18K Real |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.