Item No: OLN3BTQX
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 20g |
Price range: $1.15 through $1.42






Item No: OLN3BTQX
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color 5.0*20, Rigid Color 5.0*30, Gold 5.0*30 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.