Item No: OLEA9UAI
Minimum Purchase Quantity: 10
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Pattern | Round |
| Material | Imitation Pearl |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Jewelry Making Type | Beads |
| Weight | 9g |
$0.11





Item No: OLEA9UAI
Minimum Purchase Quantity: 10
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Pattern | Round |
| Material | Imitation Pearl |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | DIY Jewelry Accessories |
| Jewelry Making Type | Beads |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold, White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.