Item No: OL14VYD01
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
$3.57





Item No: OL14VYD01
| 6 | 1.65 |
|---|---|
| 7 | 1.73 |
| 8 | 1.81 |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Size | Internal Diameter(CM) |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold No. 6 A866, Gold No. 8 A866 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.