Item No: OL27OL56
| Pattern | Square |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 9g |
Price range: $4.95 through $6.06





Item No: OL27OL56
| Pattern | Square |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | JDN0306026, JDN0306027 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.