Item No: OL7W0E92
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | natural stone, Crystal, Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 14g |
Price range: $1.20 through $1.47
















Item No: OL7W0E92
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | natural stone, Crystal, Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Green Stone, White turquoise, Labradorite, Obsidian, Green Aventurine, Blue Pattern, Pink crystal, White crystal, opal, Fluorite, Tiger-shaped stone, Red agate, Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.