Item No: OLH9ER4Y
| Craft | Gold Plated |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter, Constellation |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18k gold plating |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |
$1.48















Item No: OLH9ER4Y
| Craft | Gold Plated |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter, Constellation |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18k gold plating |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Taurus, Aries, Gemini, Cancer, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Sagittarius, Capricorn, Aquarian, Pisces |
| Size | One Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.