Item No: OL1JKT1Y2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Lip Rings, Eyebrow Studs |
| Piercing ball type | cone, spike |
| Piercing needle type | curved barbell |
| Weight | 1g |
$0.84




















Item No: OL1JKT1Y2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Lip Rings, Eyebrow Studs |
| Piercing ball type | cone, spike |
| Piercing needle type | curved barbell |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Color | Titanium Natural Color |
| Size | Ball, Sharp Cone |
| Style | 1.2*6*3/3mm, 1.2*8*3/3mm, 1.2*10*3/3mm, 1.2*12*3/3mm |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.