Item No: OL1J3ST21
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 8g |
$0.91











Item No: OL1J3ST21
| Style | Casual, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated, Silver Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold Plated Lvzuan, Silver Plated White Diamond, Gold Plated White Diamond, Gold-Plated Red Diamond, Gold-Plated Blue Diamond, Silver Plated Colorful Crystals, Gold-Plated Black Diamond, Gold Plated Colorful Crystals |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.