Item No: OL1STG7C0
| Craft | Round, Oval, Plating |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 28g |
Price range: $0.69 through $2.22












































Item No: OL1STG7C0
| Craft | Round, Oval, Plating |
|---|---|
| Style | Affordable luxury style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | CYE518-1, CYE518-41, CYE518-37, CYE518-15, CYE518-18, CYE518-4, CYE518-3, CYE518-27, CYE518-23, CYE518-28, CYE518-36, CYE518-38, CYE518-13, CYE518-40 (steel Color), CYE518-7, CYE518-17, CYE518-29, CYE518-34, CYE518-30, CYE518-35, CYE518-10, CYE518-19, CYE518-31, CYE518-33, CYE518-12, CYE518-5, CYE518-11, CYE518-32, CYE518-9, CYE518-25, CYE518-2, CYE518-6, CYE518-24, CYE518-39, CYE518-14, CYE518-20, CYE518-8, CYE518-16, CYE518-22, CYE518-26, CYE518-21 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.